Jedným z najimpozantejších produktov našej spoločnosti sú motoricky ovládané pergoly Suntech.Vynikajúcim estetickým a technickým obsahom sa rozšíril po celom svete. Môžeme ich nájsť na každom kontinente na najznámejších námestiach nákupných centier, na terasách a v záhradách hotelov, barov, kaviarní, reštaurácií.

S pergolami Suntech ľahko dokážeme vytvoriť exkluzívne terasy, kde sa každý môže cítiť pohodlne. Ďiaľkovým ovládačom alebo senzorom reagujúcim vždy na zmenu počasia môže byť pergola otvorená alebo zatvorená. Jedinečný exkluzívny dizajn vo večerných hodinách vytvára LED osvetlenie, ktoré je zabudované v pohyblivých častiach strechy. Vďaka nízkej spotrebe žiaroviek nie je osvetlenie nákladné, je možné ho regulovať diaľkovým ovladáčom. Osvetlenie je možne stmievať podľa vašej nálady.

Pergola motoros működtetéssel

Exkluzív alumínium pergolarendszerek

K systému sú k dispozícii tri variácie otvárania bočných stien. Týmto systémom sa využitie terás strojnásobí. Reštauračné zariadenia vedia v priemere 90 dní využívať svoje terasy, záhrady. S pergolami Suntech a vybranou variáciou bočných stien je minimálne možné využitie v troch sezónach ale je možnosť využitia aj celoročne.Týmto výrobkom vznikajú nové možnosti reštauračných zariadení, ako aj nové možnosti využitia teras v pohodlí domova.

Štýlové,vysoko kvalitné pergoly majú konštrukciu z extrudovaného hliníka s integrovaným odtokom. Plachta HI-Tec je odolná proti vode a UV žiareniu, taktiež sa netrhá, nerozťahuje a je z ohňovzdorného materiálu. Dá sa používať aj pri rýchlosti vetra 100km/h. Motoricky ovládané pergoly sa dajú ovládať diaľkovým ovládačom avšak podľa požiadaviek je možnosť zabudovania senzorov počasia. Do strešnej konštrukcie je možnosť zabudovania Led žiaroviek, ktorých intenzita osvetlenia je taktiež nastaviteľná.

Už pri prvých kvapkách dažďa sa zákazníci zdvíhajú a odchádzajú. Zariadenia, ktoré vlastnia tieto pergoly sa takejto vízie obávať nemusia. Zákazníci zostávajú aj v daždi a navyše pribúdajú ďalší. Strešný systém aj bočné steny sa dajú prispôsobiť daným potrebám. Keď zapadne slnko a príde súmrak, svetlá v strešnom systéme vytvoria príjemnú atmosféru. Zatraktívnite si svoju záhradu týmto jedinečným exkluzívnym dizajnom s prípadnou možnosťou celoročného využitia.

Elektronický katalóg

Systémy

Smooth

Predstavuje moderný, čistý dizajn. Trámy (lúče) pergoly presahujú cez stojné stĺpy (nohy), čím môžu byť ďalšie tieniace lamely umiestnené aj mimo hlavného priestoru. Systém Smooth je vybavený odkvapovým systémom, vďaka ktorému dažďová voda odteká v stojných stĺpoch (nohách).

Smooth fotky
Stránka výrobcu

pergola_01_smooth

Radian

Silný, mnohostranný univerzálny dizajn, ľahko a elegantne pripojiteľný k existujúcej stavbe dokonca môže stáť aj samostatne.Týmto systémom môžu byť vytvorené aj veľké vzdialenosti,sú ľahko spájateľné.
Stránka výrobcu

pergola_05_radian

Luna

Ultra moderný samostatný systém, ktorý sa nepripája k žiadnej stavbe. Dajú sa ním zatieniť a tým využiť veľké plochy. Lamely zabudovené v strešnom sytéme zabezpečujú pevnosť a tienenie požadovanej plochy.

Luna fotky
Stránka výrobcu

pergola_04_lunaAerolux