Popredný (neporovnateľný) výkon

Systém Classic od firmy Ultraframe je popredným produktom spomedzi strešných konštrukcií zimných záhrad na trhu a je najúspešnejším! Ultraframe viac desaťročí vyrába dôveryhodne kvalitné zimné záhrady pre anglické firmy a pre firmy z ostatných krajín sveta predávajúcich zimné záhrady.

Odvtedy, ako sa objavili na trhu, každá druhá predaná zimná záhrada je zo systému Ultraframe Classic, čo znamená len v Anglicku viac ako 1 milión kusov.

Zimná záhrada je denno-denne vynaložená rôznym poveternostným podmienkam v každom ročnom období. Preto musí vyhovieť podmienkam a odolať skúškam, aby ju majitelia bezstarostne mohli využívať dlhé roky a mali pôžitok zo všetkých výhod a jej krásy.

Majiteľ túžiaci po zimnej záhrade ktoréhokoľvek štýlu či formy, či už s presklenenou strechou alebo s polykarbonátom, systém Classic spĺňa všetky túžby. Strecha môže mať malý alebo veľký uhol sklonu , každá forma je zrealizovateľná pri zohľadnení statických požiadaviek, riešení uzlových bodov a zohľadnením poveternostných podmienok danej lokality.