Prestrešenie bazéna – Pohronský Ruskov

Télikert 4Kontakt na firmu som si našla na internete. Po zhliadnutí galérie realizovaných prác
som bola od prvej sekundy presvedčená, že svoju zimnú záhradu budem realizovať
firmou Sunwood s.r.o. Keďže mojim snom bolo mať vo vnútri zimnej záhrady bazén,
moje presvedčenie sa dostalo do finálnej podoby.
V súčastnosti svoju „bazénovú“ zimnú záhradu využívam celoročne a s finálnym vyhotovením som veľmi spokojná.

Zimná záhrada – Vlkanová

telikert145_900 pixJedného dňa som prišiel s myšlienkou, že si splním sen o zimnej záhrade pri mojom rodinnom dome. Keďže som nemal možnosť fyzicky vidieť konkrétne diela od rôznych spoločností, pri výbere realizátora mojej zimnej záhrady som sa zameral na optické prevedenia zimných záhrad v galériách týchto spoločností, cenovej ponuky a v neposlednom rade profesionálny prístup konkrétnych spoločností. Ako TOP1 sa v mojom rozhodovaní umiestnila spoločnosť Sunwood s.r.o. Som veľmi rád že som sa vo svojom rozhodnutí nezmýlil.
Od prvého kontaktu až po odovzdanie diela spoločnosť vystupovala veľmi profesionálne. Spoločnosť disponuje veľmi profesionálnym obchodným tímom, ktorý je vždy ochotný pomôcť a vyhovieť požiadavkám klienta. Samotná realizácia prebehla taktiež na profesionálnej úrovni a v primerane krátkom čase od podpisu zmluvy až po samotné odovzdanie diela. Spoločnosť Sunwood s.r.o by som odporučil aj iným klientom pri splnení si svojho sna o zimnej záhrade.

Zimná záhrada – Veľká Paka

DIGITAL CAMERAKeď som sa rozhodla investovať do zimnej záhrady, nemala som žiadne doporučenia. Vašu spoločnosť sme našli na Vašej internetovej stránke. Hneď od začiatku sa mi páčili tieto zimné záhrady a preto som Vás oslovila.
Nebola som prekvapená rýchlou reakciou na prezentáciu, ktorá prebehla už o pár dní. Hneď v ten deň som sa aj rozhodla. Hľadala som niečo originálne a hlavne farebne zladené k fasáde domu. Dodnes neľutujem tohto výberu.
Pracovníci spomínanej firmy boli veľmi milí, hneď od začiatku som vedela, že to dobre dopadne. Boli dodržané termíny a zimná záhrada bola načas hotová. Nadmieru splnila moje očakávania, či už priestorovo, farebne ale aj účelovo. Cenila som si prácu všetkých, čo sa na jej realizácii podieľali, od zamerania až po šikovných majstrov pri konečnej realizácii. Vzhľadom k tomu, že v zimnej záhrade je klíma, dá sa v nej pohodlne sedieť v lete, v zime je podlahové vykurovanie a pekný výhľad do zasneženej záhrady. Je to najobľúbenejšie miesto na oddych a najkrajší kút celého domu.

Nadsvetlík – Budapešť

OLYMPUS DIGITAL CAMERABývam v staršom byte vo velkomeste a nedávno som si nechal zhotoviť sklenú strešnú konštrukciu na mojej zimnej záhrade/jedálni. Oslovil som viacero spoločností, medzi nimi aj firmu Sunwood, ktorú som našiel na internete a ktorá mi ako jediná odpovedala na môj e-mail so žiadosťou o vypracovanie ponuky.
Hneď od začiatku bolo všetko vypracované promptne a korektne, plán vyhotovený a do mesiaca od prvého kontaktu bola strešná konštrukcia zhotovená a nainštalovaná.
Oceňujem rýchly a korektný prístup firmy Sunwood a keď sa budem znova rozhodovať pre ďalšiu zimnú záhradu, určite ju znovu oslovím.

Zimná záhrada – Hlohovec

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV polovici marca minulého roka, po zhliadnutí najzaujímavejšej webovej stránky, som sa rozhodol osloviť spoločnosť SUNWOOD, s.r.o. za účelom vypracovania návrhu zimnej záhrady a cenovej ponuky.
Prvý kontakt bol veľmi profesionálny. Milým prekvapením bola skutočnosť, že na rozdiel od iných slovenských spoločností, som sa dohodol s obchodnou zástupkyňou spoločnosti SUNWOOD, s.r.o. na prvotnej obhliadke a zameraní ihneď na nasledujúci pracovný deň.
Pri obhliadke mi boli poskytnuté základné, no pre rozhodovanie veľmi dôležité, informácie. Len niekoľko dní po obhliadke som obdržal niekoľko variant vizualizácií s dôkladným vysvetlení možností realizácie. Veľmi dôležitým faktorom pri mojom rozhodovaní bola nepochybne i skutočnosť, že sa v predmetnom čase konala výstava v Nitre. Tu som si detailnejšie prezrel produkty a služby spoločnosti SUNWOOD, s.r.o..

A prečo by som sa opätovne rozhodol pre spoločnosť SUNWOOD, s.r.o.?
Pretože som bol s celkovým prístupom spoločnosti nadmieru spokojný. Počnúc prvotnou komunikáciou, cez zameranie, realizáciu až do konečného odovzdania diela. Komunikácia prebiehala vždy na
profesionálnej úrovni a moje požiadavky sa riešili online. Terasa rodinného domu bolo zbytočne veľká a navyše nevyužívaná. Realizáciou zimnej záhrady som vytvoril nový, no najmä účelný priestor.

 Zimná záhrada – Budapešť

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPri posedeniach na terase, ktorá je v úzkej spojitosti so záhradou, sme veľakrát rozmýšľali s rodinou, že kvôli počasiu žiaľ môžeme si užívať terasu a záhradu aj čerstvý vzduch,  len veľmi krátko. Namontovali sme aj terasový ohrievač, ale aj to nám pomohlo len chvíľku. Vtedy sme sa rozhodli: pokúsme si dať postaviť zimnú záhradu.
Dočítali sme sa veľa informácií o téme, od viacerých firiem sme si vypýtali cenovú ponuku, napokon sme sa rozhodli pre firmu SUNWOOD. Vysvitlo, že na oblúkovitú terasu vôbec nie je jednoduché navrhnúť čokoľvek, my sme sa zasa držali našich požiadaviek, aby okná a dvere sa prispôsobili existujúcej forme terasy.  Nechceli sme návrhom pokaziť celkový vzhľad terasy, to jest aby nám nevznikla “hranatá krabica”.
Dnes je už zimná záhrada hotová, je krásna a je výbornej kvality. Naše bývanie sa ním obohatilo a čo je pre nás dôležité, zoznámili sme sa s veľmi milými ľudmi, bola medzi nami dobrá spolupráca. Rozhodli sme sa správne!

Zimná záhrada – Zalužice

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPo našom rozhodnutí postaviť zimnú záhradu sme na Slovensku hľadali dodávateľa. Nebolo jo jednoduché, ale nakoniec voľba padla na spoločnosť SUNWOOD zo Štúrova. Po realizácii zimnej záhrady môžme konštatovať, že spoločnosť SUNWOOD bola najústretovejšia,  komunikácia bola na vysokej úrovni, termíny, montáž a kvalita boli v poriadku. Týmto rozhodnutím pre menovanú  spoločnosť sa mi len potvrdilo, že ešte je medzi dodavateľmi spoľahlivá a profesionálna firma, ktorú Vám odporúčam.

Zimná záhrada – okolie Budapešti

DSC02556-900pixPo narodení nášho dievčatka sme chceli náš 55 m2 byt “vykúzliť” ešte priestrannejším a  preto prestrešenie už existujúcej terasy bolo skvelou príležitosťou na uskutočnenie tohto zámeru.
Nakoľko zimnú záhradu sme plánovali využívať celý rok, preto naše technické aj estetické požiadavky boli náročné a samozrejme chceli sme stavbu zrealizovať za reálnu cenu.
Nesporiac s energiu ani s časom, so starostlivou prácou som vyhľadal cca. jedenásť firiem.
Pri výbere firmy som bral do úvahy referencie, prax v danej oblasti, záruku, technické parametre, cenu a v neposlednom rade aj priateľský vzťah ku klientovi.
Pri hľadaní firmy som prišiel na to,že moje požiadavky vedia zabezpečiť len dve – tri firmy na trhu a tak už nebolo ťažké nájsť firmu Sunwood.“
Naša zimná záhrada sa odvtedy zrealizovala, zariadili sme ju, obývame ju a tešíme sa, že novú obývačku máme “vonku” v záhrade.
Večer je krásny výhľad cez strešné sklo na hviezdy,obdivujeme prvé sneženie,na jar kvitnúce broskyne.
Pri popíjaní rannej kávy v zimnej záhrade vždy si spomeniem – rozhodol som sa dobre!

Zimná záhrada – Senica

Telikert 4S firmou Sunwood s.r.o. som sa stretol na výstave Coneco 2010. Zaujali ma svojim profesionálnym prístupom a komplexom ponúkaných služieb (osobná obhliadka miesta so zameraním, vypracovanie cenovej ponuky aj s vizualizáciou, výrobné zameranie, montáž
zimnej záhrady). Veľmi som bol spokojný s ochotou a ústretovosťou celého kolektívu fy.
Sunwood s.r.o.  Montáž zimnej záhrady bola zrealizovaná na vysokej profesionálnej úrovni v priebehu 3 dní.
Som veľmi rád, že som majiteľom nádherne navrhnutej zimnej záhrady, ktorá sa stala každodennou súčasťou života. Trávim v nej všetky voľné chvíle a slúži nám aj ako reprezentačná miestnosť na všetky rodinné oslavy.

 Zimná záhrada – Senec

telikert-900pixVaša práca, vaše promptné jednanie a plnenie požiadaviek sa mi veľmi páči ,čo ma presvedčilo o správnosti môjho rozhodnutia zveriť prácu vašej firme. Vaši pracovníci, ktorí u mňa pracovali, sú zaškolení, pracujú citlivo, pedantne s rozumom, sú veľmi milí a skromní, začo im patrí veľké poďakovanie, tak ako aj celému kolektívu firmy SUNWOOD. Ďakujem!