Sunwood zimné záhrady, exkluzívne prevedenie vo Vašom domove!!

Základná funkcia zimnej záhrady – dnes je už otázka využívania zimnej záhrady zodpovedaná.
Či už je exkluzívnou časťou domu alebo oázou pokoja, v každom prípade plnohodnotným obytným    priestorom. Naďalej poskytuje blízky pocit prepojenia záhrady a prírody, počas celého roka, v každom ročnom období, každý jeden deň. Aby zimná záhrada  bola energetický úsporná, staticky správne navrhnutá a vybavená najmodernejšími technickými doplnkami, musí byť vyrobená originálnym systémom.

télikert, lakótélikert, négyévszakos télikert

Obytná zimná záhrada

Sunwood zimné záhrady sú zárukou pre tých záujemcov, ktorí si zvolili najvyššiu kvalitu za dostupnú cenu. Odborné znalosti našej firmy, pozitívny prístup k práci, neustále odborné napredovanie a všetky služby spojené so zimnými záhradami, to všetko sa snažíme smerovať ku splneniu požiadavok našich zákazníkov. Od iných firiem nás odlišuje zmýšľanie od navrhovania až po samotné odovzdanie zimnej záhrady. My neponúkame produkt, ktorý vyrobíme, skôr ponúkame služby ako projektantská kancelária a zhotoviteľ. Z tohto dôvodu ani nemáme dve rovnaké zimné záhrady, každá je výnimočná.
Na základe presného zamerania na mieste a po konzultácii so zákazníkmi navrhujeme tvar a správne technické riešenie. Sunwood zimné záhrady navrhujeme na základe individuálnych potrieb (farba, tvar, funkcia, materiál). Podľa požiadaviek zákazníka vypracujeme 3D vizualizáciu, ktorú následne premeníme na skutočnosť.

Srdečne Vám odporúčame naše bohaté referencie. V našej galérii určite nájdete zimnú záhradu podobnú Vašim predstavám, prípadne nájdete inšpiráciu. Naše práce, ktoré vidíte na fotografiách sa väčšinou nachádzajú v Maďarsku, na Slovensku a v Rakúsku ale pracovali sme už aj na zákazkách v Nemecku, Česku a vo Švajčiarsku.

V prípade, že si myslíte, že by sme Vám mohli pomôcť nás neváhajte kontaktovať. S radosťou sa s Vami podelíme o naše doterajšie skúsenosti a zrealizujeme zimnú záhradu Vašich snov.

Zimná záhrada – postup výstavby

Anglický systém zimných záhrad

Taliansky systém zimných záhrad