Ak si prajete realizovať zimnú záhradu, žiadajte balík služieb  Premium!

Vážení čitatelia!

Naša spoločnosť Sunwood sa zaoberá navrhovaním a zhotovovaním zimných záhrad. Ponúkame kvalitný balík služieb, ktoré vás ušetria od zlosti a zbytočného vyhadzovania peňazí.

S balíkom Prémium získate celkový obraz o navrhovanej zimnej záhrade a odpovede na prípadné otázky. Aspekty boli zostavené na základe našich skúseností, bez ktorých by nemalo zmysel objednať kvalitnú obytnú zimnú záhradu. Kým sa zaboríte do navrhovania svojej zimnej záhrady, žiadajte od nás odborné poradenstvo a ukážku, ku ktorej dostanete fotorealistickú 3D vizualizáciu a zodpovedajúcu cenovú ponuku.
Ponúkame premyslený návrh, inžinierske vedomosti, širokú materiálnu odbornosť a bohaté skúsenosti.

S balíkom ponúkame, po prehodnotení Vašich potrieb, najvhodnejšiu zimnú záhradu. Ponúkame niekoľko dizajnových možností. Všetky vizuálne plány a kalkulácie v zvlášť prílohách. Cena balíka Premium je 200,- EUR + DPH. Pri zložitejších a vzdialenejších miestach zhotovenia zimnej záhrady sú merania realizované meracím prístrojom Leica 3D. Vďaka tomu, v prípade objednania, sa nemusíme vrátiť na miesto realizácie, čím ušetríme čas a energiu aj vám.

Pýtajte si balík  Premium a v teple vášho domova sa dozviete všetko o svete  zimných záhrad! Žiadať balík Premium

Balík Prémium zahŕňa:

 • miestne zameranie a odborné poradenstvo v celej krajine,
 • vyplnením zameriavacieho formulára, sa budeme snažiť nájsť vhodné odpovede na vaše otázky a navrhnúť najvhodnejšie riešenie zimnej záhrady,
 • počas našej návštevy prekonzultujeme a predstavíme kritériá a druh dizajnu,
 • upresníme podľa svetových strán výhody navrhovanej zimnej záhrady,
 • predstavíme ako bude fungovať, ako zmení dom v oblasti energetiky a svetla,
 • predstavíme nami používané materiály a systémy,
 • oboznámime a predstavíme typy skiel, vzorky ktorých môžete testovať na mieste,
 • na základe RAL vzoriek spoločne vyberieme vhodnú farby z farebného spektra,
 • upresníme možnosti zatienenie a umiestnenia sieťok proti hmyzu,

Keď máte záujem, za príplatok Vám urobíme aj Vizualizáciu ( 4 fotky: 200 EUR + DPH )..

 • zhotovíme snímky miesta širokouhlou kamerou, na základe ktorých je založený a pripravený plán vizualizácie .

Samozrejme na základe predchádzajúcej konzultácie predstavíme ďalšie naše produkty (pergoly, okná, sklenené dvere, sklenené zábradlia,
žalúzie, sieťky proti hmyzu, ochrana skla) a k tomu prislúchajúce služby.

Následne vám bude do 10-12 pracovných dní zaslaná:

 • fotorealistická 3D vizualizácia ( 4 fotky za príplatok ), ktorú sme prediskutovali na mieste, na základe ktorej si viete už predstaviť zhotovenú zimnú záhradu,
 •  podrobne, po položkách, rozpísanú kalkuláciu cenovej ponuky, vrátane použitých systémových prvkov, kde neexistujú žiadne skryté náklady,
 • vypočítame očakávané náklady pre vykurovanie zvolenej obytnej zimnej záhrady.

So službou vypracujeme niekoľko možných návrhov zimnej záhrady.

 • zvlásť vypracované vizualizácie a cenové kalkulácie,
 • ako darček Vám zhotovíme video vami vybranej možnosti, ktoré umocní vaše predstavy o výbere najkrajšej zimnej záhrady.

Na záver by som rád spomenul, že Sunwood Professional Winter Garden je v spojení s väčšinou európskych výrobcov a využíva a poskytuje ich
technické znalosti a skúsenosti. Z pohľadu našich zákazníkov, neponúkame len určitý druh výrobku, na ktorý sa vás snažíme za každú cenu presvedčiť. Naša spoločnosť má možnosť zhotovenia konštrukcie zimných záhrad z dreva, PVC alebo hliníku. Držíme vaše potreby na mysli, pritom máte neobmedzené množstvo konštrukcií na výber.

Žiadajte náš balík služieb  Premium a v teple domova si viete vybrať zimnú záhradu budúcnosti! Žiadať balík Premium

Tešíme sa na vás, Sunwood tím

telikert-helyszini-felmeres_th

Naše ceny

Pri spracovaní cenovej ponuky na zimnú záhradu, sa musí zohľadňovať množstvo hľadísk.
Medzi najdôležitejšie patria snehová záťaž danej lokality, typy bočných stien a vybratý materiál (pvc, pvc-hliník, hliník, drevo-hliník), ako i vybratý typ strešného bezpečnostného skla v závislosti od svetovej strany.

Pre tých, ktorý nemajú predstavu o cenách našich systémov zimných záhrad, sme napísali pomôcku:

 • Zimná záhrada bielej farby, pvc bočné steny, 20% tvorí sklopno-posuvný systém dverí, v strešnej konštrukcii 24 mm thermo sklo, od 1.300 Eur/m2+DPH,
 • Farebné prevedenie, PVC bočné steny, 20% tvorí sklopno-posuvný systém dverí, v strešnej konštrukcii 24 mm bezpečnostné sklo, od 1.500 Eur/m2+DPH,
 • Hliníkové prevedenie zimnej záhrady (RAL farba), v strešnej konštrukcii 24 mm bezpečnostné sklo, od 1.500 Eur/m2+DPH,
 • Hliníkové prevedenie zimnej záhrady vybavená portálovou konštrukciou so statickým zaťažením, v strešnej konštrukcii 24 mm bezpečnostné strešné sklo, od 1.600 Eur/m2+DPH,
 • Zimná záhrada s najvyššou technickou vybavenosťou, väčšie zimné záhrady (napr.: prekrytie bazéna) od: 1.700 – 2.200 Eur/m2+DPH.

telikert-arak_th

Výpočty

V prípade objednania zimnej záhrady, v záujme o maximálnej celoročnej využívateľnosti a dobrej funkčnosti Vám poskytneme ďalšie výpočty. Myslíme tu na potrebu tepelnej energie na vykurovanie,  energie na chladenie, kompletné statické výpočty so zohladňením na snehové zaťaženie a veterné podmienky.

telikert-szamitasok_th

Stavebné povolenie

Na území Slovenskej republiky k výstavbe zimnej záhrady je potrebné Ohlásenie drobnej stavby alebo Stavebné povolenie, ku ktorým vieme našim zákazníkom zabezpečiť potrebné výkresy.

telikert-epitesi-engedely_th

Doplnkové odborné práce

K obývateľným zimným záhradám, ktoré sa využívajú celoročne, sú poväčšine potrebné bežné odborné práce, ako vybetónovanie základu, murárske práce, izolácia, pokládačské a maliarske práce. Tieto práce si môžete zabezpečiť sami, prípadne tým tiež môžete poveriť našu firmu na generálne vyhotovenie zimnej záhrady, vrátane spomínaných prác.

telikert-szakipari-munkak_th

Dodacia lehota

Nakoľko fungujeme ako architektonická kancelária, medzi naše silnosti patrí aj veľká skúsenosť /postavenie viac ako 100 zimných záhrad/, dodržanie krátkej a presnej dodaciej lehoty, dobrý vzťah s dodavateľmi. Pri dobre zladenej práce je dodacia lehota medzi 6 a 12 týždňov, čo závisí od použitých materiálov, od rozmeru a farebného prevedenia zimnej záhrady. Pozn.:  odborné práce pri postavení zimnej záhrady sú totožné ako pri bežných stavbách.

telikert-hatarido_th

Montáž zimnej záhrady

Sunwood systémy zimných záhrad sú v každom prípade po navrhnutí vyrobené na mieru. Na mieste stavby náš odborný team montážnikov – ktorý boli vyškolení v Anglicku u výrobcu strešných konštrukcií – začnú montáž v zmluve dohodnutej lehote.  Zimnú záhradu, podľa náročnosti,  postavia za 5-8m2/deň.

telikert-szereles_th

Odovzdanie zimnej záhrady, záruka

Po dokončení montáže sa vykoná technické odovzdanie zimnej záhrady, kedy “vyškolíme” majiteľov na správne používanie kľučiek a iných pohyblivých častí na zimnej záhrade, poradíme ohľadom čistenia a údržby. O materiáloch použitých pri výstavbe zimnej záhrady odovzdáme majiteľom certifikáty a tým začne záručná doba 5 rokov.

telikert-atadas_th